сотрудничество

Biżuteria hurt – współpraca

Pragniemy, aby nasza wyjątkowa oferta biżuterii trafiła do jak najszerszego grona, dlatego z przyjemnością nawiążemy współpracę z osobami, zainteresowanymi dystrybucją produktów Marco Diamanti. Z dużym zaangażowaniem przygotujemy dla Ciebie korzystną propozycję zakupów hurtowych. Przystępne hurtowe ceny umożliwią Ci efektywną sprzedaż biżuterii i osiągnięcie zadowalających zysków. Dołącz do naszej rodziny, a nasza hurtownia biżuterii zadba o rentowną współpracę.

Oferta biżuterii, oferowana przez naszą hurtownię z pewnością przypadnie do gustu każdej eleganckiej kobiecie, ceniącej szyk i wyrafinowany smak. Współpracując z nami możesz trafić do ogromnej rzeszy kobiet, spragnionej uzupełnienia swojego stroju efektownymi dodatkami. To dlatego oprócz sprzedaży detalicznej, zdecydowaliśmy się wystosować korzystną propozycję dystrybucji hurt. Gwarantujemy, że nasza biżuteria oczaruje każdą stylową panią.

Program Partnerski Marco Diamanti

Szanowni Państwo,

Miło nam przedstawić biżuterię pochodzącego ze słonecznej Florencji Marco Diamanti, który jak inni najwięksi projektanci mający korzenie w tym przepięknym rejonie świata, zachwyca wzorami tworzonej przez siebie biżuterii.

Jak czytają Państwo ten list, to znaczy, że w zleconych przez firmę Marco Diamanti Ltd badaniach klienci polecali Państwa sklep jako oryginalny, modny i cieszący się nienaganną obsługą klienta, a tylko takie sklepy dostają możliwość współpracy z tą włoska marką, cieszącą się coraz większą popularnością również w Polsce.

Program Partnerski Marco Diamanti zakłada, że otrzymują Państwo gablotę ekspozycyjną, która przepięknie prezentuje biżuterię, dzięki czemu nie tylko sprzedają jej Państwo dużo i zwiększają swoje dochody, ale również będzie ona stanowiła swoistą ozdobę Państwa sklepu.

Mając na uwadze Państwa dobrą opinię wśród klientów mamy nadzieję, że spełnią Państwo pozostałe kryteria warunkujące współpracę z firmą Marco Diamanti i że szybko będą się Państwo razem z nami cieszyć z owocnej współpracy.

Z poważaniem,
Zarząd Marco Diamanti Ltd

Zapraszamy do kontaktu : tel.kom. 664 622 442