Perfumy w biznesie- wiosenne porządki w firmie

Blog ten powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą zastanowić się nad propozycją, którą składamy Państwu poprzez ofertę naszej firmy, a jaka to oferta? Działając poprzez zmysły pragniemy zadbać, aby biznes naszych klientów miał nową twarz, mógł osiągnąć lepsze wyniki na rynku produktów i usług.

Kiedy wyobrażamy sobie jak powinna w przenośni oczywiście, pachnieć nasza firma, mamy w głowie całą paletę zapachów, tym bardziej, że paleta ta jest doskonałą nieskończonością.
Wiadomo już, że wielkie, bogate firmy wykorzystują w pewnym sensie zapach, którym witają nas sklepy, wielkie korporacje mówiąc nam, przekazując poprzez nasze zmysły, jacy to oni są wspaniali, drażnią nasze nozdrza dobrze znanymi nam zapachami np. z dzieciństwa, które pozwalaja poczuć nam się dobrze, bezpiecznie, a nawet wpływają one na nasze decyzje.
Doskonałym przykładem na to , może być nasz osiedlowy sklep z pieczywem, chociaż nie jest to wielka korporacja, ale równie mocno wpływa na nasze decyzje. Kiedy idziemy rano po pieczywo, długo przed wejściem do sklepu wita nas zapach świeżego, pachnącego pieczywa. Już wyobrażamy sobie jak pięknie wygląda, jak smakuje z masełkiem, czy wędlinką...Nasze zmysły działają wywołując w nas chęć posiadania tego właśnie świeżego, pachnącego pieczywka. Wszystko bierze się z głowy, można lakononicznie stwierdzić. Nasza podświadomość, pamięć i wspomnienia, każą nam iść za zapachem, znanymi nutami z dzieciństwa, z dobrych naszych wspomnień, miłych zdarzeń, wspaniałych chwil, które zadomowiły się w naszej pamięci.

Ten dzisiejszy mały wstęp do naszej wędrówki po ścieżkach zapachów, otwiera rozdział, którym możemy malować jak nutami symfonii,początkować wiosenne porządki w naszych firmach, poprzez perfumy w biznesie.